Teambuildingové stretnutie na Inovci

Dňa 25.9.2015 sme si usporiadali teambuildingové, celofiremné stretnutie v horskom prostredí Považského Inovca. Zúčastnili sa ho takmer všetci kolegovia z Prievidze aj Trnavy a to aj napriek nepriaznivému počasiu, ktoré sa od rána snažilo prekaziť naše odvážne plány. Keďže pre nás prekážky = výzvy, vysporiadali sme sa aj s touto situáciou spôsobom nám vlastným, t.j. s úsmevom a v pohode.

Inovecká chata, ktorý nám poskytlo útočisko pre naše stretnutie sa nachádza v krásnom a odľahlom prostredí pohoria Považský Inovec, len na skok od jej dominanty - samotného vchu Inovec

Zázemie pre naše stretnutie nám poskytla Inovecká chata. Nachádza sa v krásnom a odľahlom prostredí pohoria Považský Inovec, len na skok od jej dominanty - samotného vchu Inovec

Naša skupina bola dobre pripravená aj na nástrahy vrtošivého počasia a určite nám nechýbal optimizmus vyraziť dobyť vrchol

Naša skupina bola dobre pripravená aj na nástrahy vrtošivého počasia a určite nám nechýbal optimizmus vyraziť dobyť vrchol

 

Cesta na vrchol pola pomerne jasná, aj keď v hustej hmle sme nemali žiadne výhľady do okolitých dolín. Dážď nám nedával priestor na prestávky a diskusie, takže sme postupovali veľmi rýchlo.

Cesta na vrchol mala jednoznačný smer - hore kopcom. "Vďaka" hustej hmle sme nemali absolútne žiadne výhľady na okolitú krajinu  a naviac dážď nám ani nedoprial čas na prestávky a kochanie sa prírodou, takže sme postupovali veľmi rýchlo.

Vrcol dobitý!

Vrchol dobitý o 16:00 !

Super, nikto sa nestratil, nikto nezablúdil. Ešte zopár vrcholových fotiek , zopár kalíškov pravej slovenskej pálenky na zahriatie a pomaly sa môžeme pobrať naspäť na chatu.

Super. Nikto sa nestratil, nikto nezablúdil. Ešte niekoľko vrcholových fotiek , zopár kalíškov pravej slovenskej pálenky na zahriatie a pomaly sa môžeme pobrať naspäť na chatu.

Nezabúdame sa ani zapísať do vrcholovej knihy. Poriadok je poriadok a chceme tu zanechať dôkaz o našom hrdinstve.

Nezabúdame sa ani zapísať do vrcholovej knihy. Poriadok je poriadok a chceme tu zanechať dôkaz o našom hrdinstve.

A sme opäť na chate. Užívame si sucha a príjemného teplúčka plnými dúškami horúceho čaju a iných slastných nápojov. Od obeda nám riadne vyhladlo, tak sme doplnili energiu na vščer výdatným jedlom.

A sme opäť na chate. Užívame si sucha a príjemného teplúčka plnými dúškami horúceho čaju a iných slastných nápojov. Od obeda nám riadne vytrávilo, tak dopĺňame energiu na dlhý večer výdatným jedlom.

Počas celého večera prebiehala živá diskusia medzi kolegami z Prievidze a Trnavy. Určite sme si mali vzájomne čo povedať a tiež sa vzájomne lepšie spoznať.

Počas celého večera prebiehala živá diskusia medzi kolegami z Prievidze a Trnavy. Určite sme si mali čo povedať a tiež sa navzájom lepšie spoznať.

Známy slovenský cestovateľ a odborník na pôvodné kmene Etiópie - Ivan Bulík nám pútavo porozprával o zážitkoch zo svojich ciest s premietnutím fascinujúcich fotografií zo života naturálneho kmeňa Suri

Známy slovenský cestovateľ a odborník na pôvodné kmene Etiópie - Ivan Bulík nám pútavo porozprával o zážitkoch zo svojich ciest v spojení s premietnutím fascinujúcich fotografií zo života naturálneho kmeňa "Suri"

No a toto sme my :-)  Tešíme sa, aké zážitky a prekvapenia nám prinesie budúce stretnutie

No a toto sme my :-) Tešíme sa, aké zážitky a prekvapenia nám prinesie budúce stretnutie